Camino na kolečkách slaví úspěchy na zahraničních festivalech

Camino na kolečkách se díky anglickým titulkům mohlo začít ucházet o přízeň zahraničních diváků. Dokument jsem přihlásili asi na dvacítku zahraničních festivalů po celém světě. Přes drobné neúspěchy, kde jsme nebyli vybráni do užšího výběru, jsme zaznamenali dva úspěchy o které se s vámi chceme podělit. Prvním je výhra v únorovém kole online festivalu Barcelona Planet Film Festival. Cena byla udělena za nejlepší celovečerní filmový dokument.
Druhým úspěchem je výběr a následná projekce v rámci 4. ročníku Mérida Film Festival - 4° Festival Cinematográfico de Mérida, pořádaného v Mexiku. Zde se dokument v rámci oficiálního výběru představil desítkám mexických diváků.

Přehled všech festivalů, kde se film uchází o přízeň diváků najdete zde: http://www.caminonakoleckach.cz/p/festivaly.html
Žel, ty nejlepší festivaly něco stojí. A k přihlášení na ně nám nezbývá dostatek finančních prostředků. Pokud byste nás chtěli podpořit a umožnit účast v boji o přízeň zahraničních diváků, neváhejte nás kontaktovat nebo rovnou můžete přispět na transparentní účet. Více přes kontaktní formulář nebo zde. Děkujeme.