Kniha, DVD a kalendář v nabídce a setkání na Prašivé 30. 9. - 2. 10. 2022

 Od premiéry nového dokumenty Evy Toulové - Černobyl na kolečkách, kde Honza jako hlavní hrdina zkoumá černobylskou vyloučenou zónu, uplynul již nějaký čas. Těší nás pozitivní zpětné vazby a reakce a děkujeme za krásné hodnocení na ČSFD - https://www.csfd.cz/film/1156158-cernobyl-na-koleckach/prehled/

Dokument krom uvedení v českých kinech měl premiéru i na Slovensku, v Bratislavě, kde se setkal také s pozitivním přijetím. Honza se tak podíval do Nitry, a spolu s Jirkou Kalátem absolvoval několik besed. Poslední z nich byla pro žáky škol ve Valašských Kloboucích.

Po drobném zdržení, světlo světa spatřila kniha Černobyl na kolečkách, jejíž autorem je Jiří Kalát, který je také autorem většiny fotografií v knize. Jenom u nás, v drobném obchůdku můžete získat knihu ve výhodném balíčku s DVD, kalendářem nebo mapou černobylské zóny. 

Kompletní nabídku najdete na stránkách - https://www.cernobylnakoleckach.cz/

20. září uplynul rok, kdy jsme se na Ukrajinu vydali. U této příležitosti jsme se rozhodli uspořádat výroční setkání našeho týmu. Srdečně vás ZVEME K SETKÁNÍ NA PRAŠIVÉ.

Setkání se uskuteční od pátku 30. září do neděle 2. října 2022. Honza a část realizačního týmu dorazí na Chatu Prašivá v pátek večer. Posedíme, pohovoříme, a pokud dorazíte, rádi vás uvidíme. A pokud se sejde dost zájemců, pustíme i celovečerní verzi dokumentu Černobyl na kolečkách. Na chatě je možnost přenocování, žel lůžka jsou již obsazena, tedy možnost je pouze na vlastní karimatce a ve vlastním spacáku.

V sobotu 1. 10. zveme na výlet, kde dokazujeme, že na vozíku život nekončí a díky speciální jednokolce Honzu vezmeme na výšlap do Beskyd.

Sraz kolem 10 hodiny na Visalajích, plánovaná trasa: https://mapy.cz/s/hohalujena, budeme rádi, když se k nám připojíte, neboť každá ruka a noha se počítá. Délku výletu odhadujeme na 6 hodin. Trasa je vhodná i pro rodiny s dětmi.

Po návratu na Prašivou se od 18 hodin můžete těšit na poutavé vyprávění Honzy a dalších členů týmu o cestě na Ukrajinu.

Díky za pozornost, budeme se těšit na setkání s vámi. Ať fyzicky, tak na stránkách knihy nebo v dokumentu. Do konce roku by měla zkrácená hodinová verze běžet i na Prima ZOOM. A brzy hledejte celovečerní verzi na VOD platformách jako je www.aerovod.cz

Za Honzu a celý tým

Petr Hirsch

www.caminonakoleckach.cz

www.cernobylnakoleckach.cz